• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

خدمات ما

ما در کارخانه خلاقیت پارادایس آماده ارائه خدمات متفاوتی در جهت شکوفایی برند شما هستیم

با کلیک بر روی هر بخش می توانید به نمونه کار های همان بخش دسترسی پیدا کنید.

طراحی هویت بصری

با توجه به رسالت برند شما، هویتی بصری متشکل از لوگو (نشان) جهت تمایز کسب و کار شما و طراحی کاراکتر جهت افزایش جذابیت و تاثیر تبلیغات برای برند شما طراحی و اجرا می شود.

عکاسی صنعتی

یکی از مهم ترین بخش های تولید محتوا به جهت جذابیت های بصری و انتقال مفاهیم مورد نیاز برند در تبلیغات است و یکی از حساس ترین مراحل تولید محتوا ار شبکه های اجتماعی تا طراحی پوستر وکاتالوگ را شامل می شود، چرا که المان ها، رنگ ها، نور و…. می تواند تاثیرات مستقیمی را در مخاطب ایجاد کند و در صورت عدم شناخت این موارد، محتوای تولید شده می تواند اثر سوء در تبلیغات و هویت برند ما در ذهن مخاطب به یادگار بگذارد.

تیزر و گزارش آگهی

با توجه به وجود مراحل چندگانه در فرآیند ساخت تیزر از هدف ساخت تا تا مرحله پس پروداکت و با استفاده از المان های بیشتر در جهت تحریک حواس پنج گانه امکان توصیف فرآیند کاری برند شما با جزئیات بیشتری وجود دارد و از جلوه های بصری بیشتری برای معرفی کسب و کار شما استفاده خواهد شد.کارخانه خلاق پارادایس با داشتن تیمی مجرب و سابقه ای طلایی در زمینه کارگردانی و ساخت تیزر همراه شما در این مسیر خواهد بود.

پوشش تصویری رویدادهای مهم

برنامه ریزی و برگزاری رویدادها با ماندگار شدن و انجام پوشش تصویری مراسم کامل شده و تا همیشه مانا می ماند، در ثبت و ضبط مهمترین رویدادها دنیای کسب و کارتان همراه شما هستیم.

موشن گرافیک

موشن گرافی گونه ای از فیلم سازی است که برای تولید آن از گرافیک متحرک استفاده می شود. در این آثار دو هنر فیلم سازی و تصویر سازی تلفیق شده اند و از قابلیت های هر دو جهت انتقال محتوا و پیام استفاده می شود. یکی از مزیت های مهم موشن گرافی به صرفه بودن در کنار کارآیی و تاثیر گذاری هستند چرا که بدون هزینه هایی از قبیل فیلم برداری و بازیگری امکان انتقال مفهوم را برای برند ما به ارمغان می آورد.

مدیریت تولید محتوا شبکه های اجتماعی

تیم پارادایس با دانش و شناخت کافی از شبکه های اجتماعی و نحوه تولید محتوای تاثیر گذار شما را در اداره این شبکه ها یاری می کند که این مهم دربردارنده موارد زیر می باشد:

تقویم محتوایی :

طراحی تقویم انتشار پست ها و محتوای مورد نیاز به جهت حفظ اصل تداوم و برنامه ریزی در مدیریت صفحه برند شما

طراحی تم محتوای برند :

یکی از اولین فاکتورهای جذابیت بصری در شبکه های اجتماعی طراحی ساختار پیج برند شماست که در صورت استفاده درست از المان های طراحی و بهره بردن از جادوی رنگ ها توجه مخاطب و کسب بازخورد مثبت را در پی خواهد داشت.

تعامل با مخاطبان :

تعامل با مخاطبان یکی از اصول اصلی و رسالت شبکه های اجتماعی است و با انتقال حس صمیمیت و مسئولیت پذیری علاوه بر شناخت نیازها و سلیقه مخاطبان باعث ایجاد رابطه ای فراتر از فروشنده و خریدار شده و وفاداری همراهان برند ما را تا حد زیادی تضمین خواهد کرد.

مشاور تبلیغاتی :

تیم خلاق پارادایس با آنالیز دائمی محیط بازار و نیازسنجی و بررسی عوامل موثر بر رشد و شکوفایی کسب و کار شما مشاوری مطمئن خواهد بود.

طراحی سایت و سئو

امروزه با پیشرفتی که در صنعت دیجیتال مارکتینگ رخ داده است یکی از پر اهمیت ترین مسائلی که هر مجموعه ای را مورد هدف قرار می دهد داشتن یک وب سایت خوب است وب سایت خوب شناسنامه یک مجموعه به حساب می آید به ویژه اگر فعالیت های غیر حضوری برای مجموعه مورد اهمیت باشد .
در راستای داشتن سایتی موفق تفکر بر ساختار سئو سایت یکی از مهمترین پارامتر ها می باشد 
کارخانه خلاقیت پارادایس در این راستا با به کار گیری متد های روز دنیا همراه مجموعه شما خواهد بود 
طراحی شناسنامه مجموعه خود را با آرامش به پاردایس بسپارید.

کمی با آژانس تبلیغاتی پارادایس

کارخانه خلاقیت پارادایس با آنالیز برند شما ، شناخت بازار و مشتریان هدف و با بهره کیری از جدید ترین روش های تبلیغاتی؛
به همراه تیمی خلاق و متخصص کنار شماست تا آینده ای فراتر از تصورتان برای برند شما رقم بزند.
X