1.شرکت تبلیغاتی پاردایس  مشهد

یکی از بهترین شرکتهای تبلیغاتی مشهد  در زمینه  طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای سازمان‌ها و یا گروهی از افراد را بر عهده می‌گیرند. آژانس تبلیغاتی به مشتری خود کمک می‌کند تا پیام خود را در وقت مناسب و از طریق رسانه مناسب به افراد مناسب یا همان جامعه هدف برساند. در این شرکت

خدمات عکاسی ، سئو مارکتینگ،طراحی سایت، فیلمبرداری ،گرافیک کمپین ارائه میدهد.

شرکت تبلیغاتی پارادایس بسیار خلاق عمل کرده و عموماً برجسته بودن خلاقیت خود را به عنوان یکی از ویژگی‌های اصلی خود نشان می‌دهد.  و توانایی داستان‌پردازی جذاب، طراحی بصری استثنایی و ایده‌های نوآورانه را در تبلیغات خود به‌کار می‌برد.

در این مقاله قصد داریم چند مورد از کانون تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی های ایران را معرفی کنیم.

2. آژانس تبلیغاتی مات

شرکت تبلیغاتی مات هم مانند دیگر رقبایش توانسته است به عنوان یک مجموعه بین المللی در عرصه بازاریابی و تبلیغات فعالیت کند. این شرکت با داشتن نیروهای متخصص و کارآمد توانسته اعتماد خیلی از برندها و شرکت‌ها را به سمت خود جذب نماید.

3. کانون تبلیغاتی ایران نوین

بعد از آژانس طلوع فیلم، ایران نوین را به عنوان یکی دیگر از شرکت‌تبلیغاتی معرفی کرد. ایران نوین کانون تبلیغاتی بزرگی است که در سال‌های گذشته بیشتر در حوزه تبلیغات تلویزیونی فعالیت گسترده‌ای داشته و اخیراً هم وارد تبلیغات در فضای مجازی شده است. از مهمترین خدمات کانون تبلیغاتی ایران نوین می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

4. آژانس تبلیغاتی بادکوبه

از شروع فعالیت بادکوبه بیش از ۲۰ سال می‌گذرد و در این مدت توانسته است این مجموعه با بسیاری از برندهای بزرگ و کوچک همکاری داشته باشد. در زیر خدمات شرکت بادکوبه را معرفی می‌کنیم.

5. شرکت تبلیغاتی آفتاب

این شرکت در سال ۱۳۷۷ با ۴ نفر شروع به کار کرد. رضا حداد، مازیار حبیبی نیا، محمدرضا کتابی و شهاب مجدی از موسسان این شرکت هستند. بدون شک آفتاب نیز یکی از شرکت‌های بزرگ تبلیغاتی است که در این سال‌ها خدمت فراوانی را به مشتریانش ارائه داده است. از جمله خدمات این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره داشت؛

6. شرکت تبلیغاتی ماکان

ماکان مانور اصلی تبلیغاتی کار خود را بر روی طراحی و سئوی سایت می‌دهد. به غیر از طراحی و سئوی سایت شرکت تبلیغاتی ماکان خدمات زیر را نیز انجام می‌دهد.

7. شرکت تبلیغاتی ساینا

هفتمین شرکت تبلیغاتی شرکت ساینا است. شعار این شرکت این است که پروژه‌هایش را در کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت به اتمام می‌رساند. خدمات ساینا به شرح زیر است؛

8. شرکت تبلیغاتی خورشید فیلم

اما آخرین شرکت تبلیغاتی که قصد داریم در این مقاله به شما معرفی کنیم شرکت تازه تاسیس خورشید فیلم است. این شرکت تبلیغاتی نوپا زیر مجموعه آژانس تبلیغاتی طلوع فیلم است و در شروع کار خود خدمات زیر را ارائه می‌دهد.

9. شرکت تبلیغاتی اشاره

بیش از ۲۳ سال از تاسیس شرکت اشاره می‌گذرد و این شرکت هم توانسته است تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد. خدمات این شرکت به شرح زیر است.

10. شرکت تبلیغاتی کروشه

کانون تبلیغاتی کروشه به غیر از خدمات ساخت تیزر و کلیپ تبلیغاتی در کارهای چاپ تبلیغاتی هم فعالیت گسترده‌ای دارد و می‌توان به جرات به عنوان یک شرکت بزرگ تبلیغاتی چاپی آن را معرفی کرد. با خدمات این مجموعه در زیر آشنا می‌شوید.

جمع بندی

هنری فورد، کارآفرین و موسس شرکت خودرو سازی فورد جمله زیبایی راجع به تبلیغات گفته؛ «شرکتی که بخاطر صرفه جویی در هزینه‌ها، تبلیغات خود را متوقف می‌کند. مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند». این جمله نشان دهنده اهمیت بالای تبلیغات در شرکت هاست و لازم است توجه ویژه ای به آن داشته باشیم. کانون‌های تبلیغاتی در حقیقت راه را به شما نشان می‌دهند و عاقلانه است که بخواهیم به جای آزمون و خطا از دانش آنها استفاده کرده و نتیجه بگیریم.